oferta

Firma Audio Produkt w 2004 roku jako pierwsza zaczęła produkować brykiet drzewny na rynek województwa zachodniopomorskiego. Przez ten okres zyskaliśmy renomę firmy oraz stałych odbiorców. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną brykietu kominkowego. Posiadamy trzy placówki sprzedaży w województwach Wielkopolskim oraz Zachodniopomorskim, a wkrótce zostaną otwarte kolejne punkty sprzedaży. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę oraz transport zakupionego brykietu w godzinach dostosowanych do klienta. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktu, a stale rosnąca liczba kontrahentów utwierdza nas w przekonaniu, że jest to właściwa strategia.

Ofrujemy głównie kostkę ośmiokatną typu Holzmag z trocin liściastych dębowo-bukowych. Brykiety te cieszą się wieloletnim dużym uznaniem na rynku krajowym i zagranicznym. Są idealnym opałem ekologicznym do kominków, pieców kaflowych, kotłów zgazowujących drewno oraz pieców na paliwo stałe.

Brykiet drzewny produkowany jest z rozdrobnionych odpadów drzewnych takich jak trociny, które są sprasowywane pod wysokim ciśnieniem bez dodatku substancji klejących. Niska zawartość wilgoci sprawia, że wartość opałowa brykietów jest wyższa niż drewna. Dzięki dużemu zagęszczeniu materiału w stosunku do objętości, proces spalania jest stopniowy i powolny. Brykiet drzewny ma kształt kostki lub walca.

W roku 2008 rozpoczeliśmy produkcję brykietu w kształcie walca na cele energetyki przemysłowej.
W roku 2009 zajeliśmy się produkcją oraz dystrybucją pellet drzewnych.

ul. Szkolna 15

64-530 Kaźmierz Wielkopolski

T: 606 570 845

T: 601 723 460